Sushi Masterzy, którzy posiadają międzynarodowe przeszkolenie oraz wieloletnie doświadczenie w tworzeniu sushi, potrafią w bardzo dostępny sposób przekazać niezbędną wiedzę dla wszystkich zainteresowanych widzów, ale także pokazać i pomóc samym gościom stworzyć własne spersonalizowane Sushi.

 

Przez okres ostatnich kilku lat z niezmierną radością zaspokajaliśmy potrzeby wielu wymagających firm, ale również osób organizujących imprezy okolicznościowe czy eventy na ilości osób sięgające 500 osób. To co wyróżnia nasze podejście do tematu pokazów sushi, jest fakt, że z wielką pasją i zaangażowaniem organizujemy zarówno mniejsze rodzinne imprezy okolicznościowe, jak i eventy na wielką skalę, gdzie zawsze dajemy z siebie 100% i zapewniamy dobre samopoczucie gości.

 

 

Nasze pakiety degustacyjne tworzymy tak, by każdy z gości obecnych na evencie mógł zapoznać się z procesem tworzenia sushi, uzyskać odpowiedzi na swoje pytania, a w końcowej fazie zdegustować przygotowane na jego oczach sushi. Każdy z gości ma nieograniczony dostęp do Sushi, przez cały czas trwania eventu.

Wystarczy, że otrzymamy informację o planowanej liczbie zaproszonych gości, a my przygotujemy zestaw dostosowany do potrzeb Państwa eventu.

 

W zależności od wielkości eventu oraz jego ram czasowych, średnio pokaz trwa od 2-5h. W tym czasie goście maja nieograniczony dostęp do Sushi, które jest tworzone bezpośrednio przed gośćmi, aby utrzymać najwyższą świeżość.

 

Cena uzależniona jest od ilości osób jakie biorą udział w danym wydarzeniu, czasu, ilości i wyrafinowania poszczególnych Sushi jakie będzie podawane na evencie.

Szczegółowe menu i informacje o produktach używanych podczas degustacji, wysyłamy po przesłaniu szczegółowych informacji o evencie.

By zapytać o cenę, prosimy o kontakt: e-mail: biuro@degustacje.pl lub tel: 786-140-833

 

Galeria: