W luźnej atmosferze u schyłku dnia, przywita Państwa kiper ubrany w czarną koszulę i czerwoną muszkę. Przeniesie Państwa w całkiem nowy świat niecodziennych doznań smakowych opowiadając, pokazując, aż w końcu smakując wielkoświatowe trunki. W naszych nowoczesnych degustacjach odbiegamy od reguły. Jeszcze bardziej stawiamy na interakcję osoby kipera z gośćmi, ale co najważniejsze poprzez wprowadzenie elementu rozgrywki uczestnicy stają się strategami, walczącymi o tytuł konesera wieczoru.

Niepowtarzalnego klimatu wieczoru nada scenografia nowoczesnych degustacji. Dębowy stół wykonany przez mistrza stolarskiego z Dolnego Śląska.  Zestaw kilkudziesięciu aromatycznych przypraw, smaków słodkich, gorzkich, ostrych warzyw, orientalnych dodatków korzennych, których aromat rozniesie się po całym pomieszczeniu. To co najważniejsze, czyli zestaw luksusowych alkoholi ustawiony w rzędzie, tuż za plecami kipera.

Niezależnie czy jest to piwo, wino białe lub czerwone czy też whisky, każda degustacja jest traktowana indywidualnie i z dbałością o najmniejsze szczegóły. 

 

NOWOCZESNE DEGUSTACJE

EXCLUSIVE CASINO

Zapraszamy do kontaktu: e-mail: biuro@degustacje.pl lub tel. 786-140-833

Przygotujemy ofertę skrojoną na miarę Państwa potrzeb.